9 dôvodov, prečo práve Blendea

V čom je Blendea taká výnimočná a prečo jej dať prednosť pred inými doplnkami stravy zo superpotravín? Veríme, že náš prehľad benefitov vás presvedčí o tom, že Blendea je tá správna cesta k posilneniu vášho zdravia a k získaniu vitality. Predsa pokiaľ ide o zdravie, človek by mal byť náročný!

 

1. Blendea je kombináciou štyroch zelených superpotravín

Vďaka tomu obsahuje naozaj široké spektrum vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších dôležitých živín pre telo. Má všestranný účinok a pomáha harmonizovať organizmus.

2. Záleží nám na kvalite

Blendeu vyrábame z tých najkvalitnejších surovín. Všetky jej zložky sú v BIO kvalite a to znamená, že rastú pod priamym slnečným žiarením a nie sú hnojené chemikáliami. Spirulina a chlorella pochádzajú z Taiwanu, zelený jačmeň a mladá pšenica sú z Nového Zélandu.

3. Neobsahuje žiadnu chémiu

Pri výrobe sa nepridávajú žiadne chemické látky. Blendea je čisto prírodný produkt bez akýkoľvek prímesí.

4. Neobsahuje cukor

Vďaka absencii cukru si môžete byť istí, že neprijímate zbytočné kalórie a Blendeu si môžete s čistým svedomím dopriať aj počas diéty.

5. Neobsahuje lepok ani laktózu

Blendea je prirodzene bezlepková a neobsahuje ani laktózu, čo z nej robí produkt, vhodný pre alergikov aj vegánov.

6. Má lepšiu chuť

Zelené superpotraviny sú známe svojou špecifickou chuťou, ktorá na začiatku užívania môže niektorým ľuďom spôsobovať problémy. My pre jej spríjemnenie pridávame kúsok mäty.

7. Má praktické balenie

Dali sme si záležať taktiež na návrhu krabičky. Ochranné veko vám zjednoduší skladovanie a navyše s ním Blendeu určite nikdy nerozsypete.

8. Rozdávame darčeky

Aby ste si Blendeu mohli pripraviť čo najjednoduchšie, s prvou objednávkou od nás dostanete shaker a lyžičku ako darček.

9. Vážime si verných zákazníkov

A preto vám s každou objednávkou pošleme aj kupón na zľavu z ďalšej objednávky. Najlepší účinok totiž dosiahnete pri dlhodobom a pravidelnom užívaní.

 

Chcem Blendeu vyskúšať

NOVÝ PRODUKT

BLENDEA
SUPERPROTEIN

Zaobstarajte si kvalitný zdroj rastlinných bielkovín so superpotravinami.

Zistiť viac