Avokádový tataráčik so štipkou koriandru

Avokádový tatarák

Ste milovníci avokáda? Avokádová nátierka, toast, dip, cestoviny, šalát, smoothie, koláč, guacamole, ale skúšali ste už avokádový tataráčik? Ak ho budete podávať vo forme jednohubiek, môžete s ním vykúzliť aj zdravé predjedlo pre priateľov pri víkendovom posedení.

 

Avokádový tataráčik so SUPERPROTEINOM

avokádový tataráček recept

 

Ingrediencie:

NA SUPERPROTEIN POČÚVAME SAMÚ CHVÁLU: Má neutrálnu nasladlú chuť, takže je perfektný do pečenia. Objednajte si ho ako súčasť vašej zdravej kuchyne a to aj pokiaľ denne nešportujete. Pre vaše zdravie to má veľký zmysel 🙂

Ukáž zloženie SUPERPROTEIN

 

Postup:

Avokádo, cibuľu a sušené paradajky nakrájame na malé kocky  dáme do misky. Pridáme cesnak, šťavu z citróna a SUPERPOROTEIN. Jemne premiešame a podľa chuti pridáme soľ. Podávame na pečivo a zdobíme koriandrom.

avokádový tatarák

 

Myslite na zdravie. Aké sú zdravotné benefity použitých surovín?

  1. Avokádo obsahuje až 20 vitamínov a minerálnych látok v každej porcii. Má nízky obsah cukru, obsahuje vlákninu a udržuje pocit sýtosti na dlhšiu dobu.
  2. Koriander využívá sa predovšetkým v ázijskej kuchyni. Lieči tráviace problémy, kŕče v tráviacom trakte, kašeľ a povzbudzuje nervovú činnosť.
  3. Blendea SUPERPROTEIN – zmes 2 rastlinných proteínov a 4 superpotravín. Regeneruje svaly, dodáva energiu, posilňuje vlasy, nechty a pokožku. Vhodný pre vegánov a všetkých ľudí, ktorí sa potrebujú cítiť ľahko, fit a myslia na to, čo jedia.

5 najobľúbenejších zdravých receptov na blogu Blendea

Tieto zdravé recepty sú na stránke najčítanejšie. Inšpirujte sa, ochutnajte všetky obľúbené chute a vyťažte maximum z ich zdravotných účinkov.
Orechovo-proteínové figové guličky
Banánovo-škoricová ovsená kaša
Trendy desiata do zaváraninového pohára
3 top zelené smoothies na chudnutie
Vegánske špaldové wafle nasladko i naslano
Ohodnoťte článek

Pridajte komentár

XHTML: Môžete použiť tieto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>