Náš tím

tym2

Sme malý tím so sídlom v Prahe, v ktorom panuje rodinná atmosféra. Spája nás predovšetkým záujem o zdravý životný štýl a prírodné liečivé prostriedky. A preto, že nás to baví, chceme pomáhať ku zdravšiemu životu taktiež ostatným.

Blendea je náš produkt za ktorým si stojíme, a sme o jeho pozitívnych účinkoch presvedčení.

peter

 

Peter je certifikovaný výživový poradca, ktorý ako prvý prišiel s nápadom vytvoriť Blendeu. Vymyslel jej unikátne zloženie a našiel pre výrobu tie najlepšie prírodné zdroje.

 

 

 

matej

 

Matej je druhý konateľ firmy eMarkest. Pomáhal pri vývoji produktu a teraz má na starosti vzťah s dodávateľom. Zaisťuje, aby bola Blendea stále k dispozícii na našom sklade.

 

 

 

sona

 

Soňa je naša grafička, ktorá sa stará o vizuálnu stránku celého projektu. Spoluvytvárala webové stránky a neustále prispieva osobitými obrázkami a videami.

 

 

 

lukas

 

Lukáš je náš šéfredaktor. Stará sa o náš blog, kde nájdete zaujímavé články o zelených superpotravinách či rady a tipy pre pevnejšie zdravie.

 

 

 

henrich

 

Henrich vybavuje všetky objednávky, komunikuje so zákazníkmi a rieši všetky vaše otázky či požiadavky. Pri osobnom odbere objednávky sa stretnete s najväčšou pravdepodobnosťou práve s ním.

 

 

 

 

Martička je Lukášova pravá ruka, ktorá denne pripravuje zaujímavé, a hlavne užitočné články pre vaše zdravie a motiváciu k pozitívnej zmene životosprávy.

 

 

 

 

 

Lenka je najnovšia posila tímu Blendea pre marketing slovenského e-shopu a sociálne siete. Blendea expanduje do zahraničia a špecialista pre slovenský trh je nesmierne dôležitý. Vitaj, Lenka 🙂

 

 

 

 

Květka má na starosti celý marketing. Stará sa o blendeácky Facebook, Instagram a YouTube kanál, komunikuje s influencermi a stále vymýšľa nové, kreatívne nápady, ako Blendeu posunúť ďalej. V rozhovore s Květkou sa dozviete, ako sa stať Blendea ambasádorom, alebo influencerom.

NOVÝ PRODUKT

BLENDEA
SUPERPROTEIN

Zaobstarajte si kvalitný zdroj rastlinných bielkovín so superpotravinami.

Zistiť viac