Domáce orechovo-figové proteínové guličky

Domáce proteínové guličky

Domáce proteínové guličky sú trvanlivé a v chladničke vydržia aj 14 dní. Môžete si ich vziať kamkoľvek so sebou – na tréning, do práce i na výlet. Pripravila som množstvo na 1 porciu, takže pokiaľ chcete viac guličiek, množstvo surovín vynásobte.

Domáce orechovo-figové proteínové guličky s Blendeou

proteinové kuličky

 

Budeme potrebovať:

 

Postup:

Ako prvé si prichystáme figy, ktoré nakrájame, zalejeme vriacou vodou a necháme aspoň 30 minút odstáť. Medzitým si môžeme v druhej miske zmiešať všetky suché ingrediencie –  SUPERPROTEIN, orechy a zelenú Blendeu.

Po uplynutí doby figy precedíme a rozmixujeme v mixéri. Potom k nim pridáme arašidové maslo a zmes suchých ingrediencií. Mixovať by sme mali do doby, než sa vytvorí jednotné cesto, z ktorého vytvarujeme guličky.

Keďže budú ale guličky od fíg teplé, odporúčam ich vložiť na 20 minút do mrazničky alebo na hodinu do chladničky, v ktorej ich následne aj skladujte. Dobrú chuť!

ořechovo fíkové kuličky

 

Zdravotné benefity použitých surovín:

 

Naučte sa i ďalšie smoothies na každý deň…

nektarinkove_smoothie_s_limetkou

Pridajte komentár

XHTML: Môžete použiť tieto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

NOVÝ PRODUKT

BLENDEA
SUPERPROTEIN

Zaobstarajte si kvalitný zdroj rastlinných bielkovín so superpotravinami.

Zistiť viac