Proteínové RAW guličky s vlašskými orechmi

Proteínové RAW guličky

Neexistuje jednoduchší typ sladkostí ako nepečené RAW guličky. Základ môžete nechať vždy rovnaký a podľa chuti pridať čokoľvek. Rumové, kokosové, datlové alebo orechové, ako ja tie dnešné.

Gábi v kuchyni

 

Proteínové RAW guličky s vlašskými orechmi – recept

Ingrediencie:

proteinové raw kuličky

 

Postup:

raw kuličky s ořechy

 

Zdravotné benefity použitých surovín:

  1. Lucuma slúži ako prírodné sladidlo s vanilkovo-orechovou chuťou a má vysoký podiel antioxidantov. Pre svoj nízky glykemický index je vhodné pre diabetikov. Tiež znižuje hladinu cholesterolu. VIETE, že sladkou lucumou doslaďujeme aj SUPERPROTEIN Blendea?
  2. Blendea SUPERGREENS je zmes zeleného jačmeňa, mladej pšenice, chlorelly a spiruliny. Detoxikujú organizmus, zlepšujú trávenie, posilňujú imunitu, zabraňujú prekysleniu a obmedzujú pocit únavy.
  3. Blendea SUPERPROTEIN obsahuje 2 rastlinné proteíny a 4 superpotraviny. Regeneruje svaly, dodáva energiu, posilňuje vlasy, nechty i pokožku.
  1.  NA SUPERPROTEIN POČÚVAME SAMÚ CHVÁLU: Vďaka nasladlej ale nerušivej chuti je perfektný aj do vašich zamilovaných receptov. 

    Objednajte si ho ako súčasť celoročnej zdravej kuchyne a to i pokiaľ právě nešportujete. Pre vaše zdravie to má veľký zmysel 🙂Klikni a objednaj superprotein

 

PODOBNÝ RECEPT DO ZÁSOBY: Datlové guličky s kakaom, orieškami a Blendea SUPERPROTEINOM

Recept na raw datlové energy guličky od A point of me

Ohodnoťte článek

Pridajte komentár

XHTML: Môžete použiť tieto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>