Rastlinná zmes superpotravín a antioxidantov

Zmes obsahuje vysoký podiel bobuľovitých plodov, ktoré so sebou prinášajú sviežu „berry“ príchuť.

Užívanie Superbeauty počas tehotenstva alebo dojčenia odporúčame konzultovať s dohliadajúcim lekárom. Superpotraviny obsahujú zvýšené množstvo niektorých látok a preto tehotné a dojčiace ženy by mali pristupovať k ich užívaniu veľmi opatrne.

Dbáme na prvotriednu kvalitu použitých surovín. Náš výrobca trvale kontroluje vybraných pestovateľov. Všetky zložky prechádzajú starostlivým laboratórnym rozborom. Všetky testy sú vykonávané pravidelne. Každá šarža podlieha prísnej bezpečnostnej kontrole a analýze nezávadnosti.

Nie. Blendea SUPERBEAUTY obsahuje iba deklarované superpotraviny – plody arónie, baobabu, goji, čučoriedky, višne, acai, brusnice, papáju, maliny, jahody, guajavu, olivovník, koreň mrkvy a čakanky, špongiu tremella a kremelinu. Produkty Blendea obsahujú iba prírodné cukry, teda sú bez prídavku cukrov, ale aj bez prídavných látok v potravinách, teda žiadne syntetické farbivá, arómy, dochucovadlá či konzervanty.

Neobsahuje, aj keď pri spracovaní v potravinárskom závode môže ojedinele dôjsť ku kontaktu so stopovým množstvom orechov alebo iných alergénov. Závod na linkách vyrába aj iné potraviny, takže stopové množstvo týchto alergénov môže byť v ojedinelých prípadoch prítomné.

  • Česká pošta – Balík do ruky – 119 Kč

Česká pošta dovezie balík až k vám domov. O plánovanom doručení vás budú informovať SMS správou. Predpokladaná doba doručenia: 2 pracovné dni.

  • Kuriér DPD – 99 Kč

Zásielková služba DPD doručuje rýchlejšie a príjemcu informuje SMS správou a e-mailom. S kuriérom sa možno telefonicky dohodnúť na zmene termínu a miesta doručenia. Predpokladaná doba doručenia: 2 pracovné dni.

  • Osobný odber cez Zásielkovňu– 49 Kč

Vašu zásielku si môžete osobne vyzdvihnúť na jednej z viac ako 500 pobočiek po celej Českej republike.

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.