Zmes kávy s BIO medicínskymi hubami, škoricou a koreňom čakanky

Existujú štandardné mleté a instantné kávy. Existujú aj zmesi káv a medicinálnych húb. Avšak iba Blendea SUPERCOFFEE spája kávu a medicinálne huby s koreňom čakanky a cejlónskou škoricou v ukážkovej kvalite, ktoré pozitívne účinky zmesi ešte viac posilňujú. Podarilo sa nám vytvoriť chuťovo veľmi príjemný nápoj, ktorý ocenia aj tí najprísnejší milovníci kávy.

Užívanie SUPERCOFFEE počas tehotenstva alebo dojčenia odporúčame konzultovať s dohliadajúcim lekárom. Superpotraviny obsahujú zvýšené množstvo niektorých látok a preto tehotné a dojčiace ženy by mali pristupovať k ich užívaniu veľmi opatrne.

Dbáme na prvotriednu kvalitu použitých surovín. Náš výrobca trvale kontroluje vybraných pestovateľov. Huby, káva a ostatné zložky prechádzajú starostlivým laboratórnym rozborom. Všetky testy sú vykonávané pravidelne. Každá šarža podlieha prísnej bezpečnostnej kontrole a analýze nezávadnosti.

Vôbec nič. Blendea SUPERCOFFEE predstavuje iba spojenie medicinálnych húb, koreňa čakanky a štipky cejlónskej škorice. Žiadne farbivá, arómy, syntetické dochucovadlá či konzervanty.

Na vyladenú chuť sme hrdí a pevne veríme, že zachutí aj zarytým milovníkom kávy. Nemusíte sa báť, že by prášok zo sušených húb chuť zhoršoval alebo prebíjal hlavnú chuť kávy. Táto chuť je nenápadná, výbornú kávu je cítiť veľmi intenzívne a navyše je ozvláštnená štipkou škorice. Celkom iste si ju zamilujete a to pre nás bude najväčšia radosť.

Neobsahuje, aj keď pri spracovaní v potravinárskom závode môže ojedinele dôjsť ku kontaktu so stopovým množstvom orechov alebo iných alergénov. Závod na linkách vyrába aj iné potraviny, takže stopové množstvo týchto alergénov môže byť v ojedinelých prípadoch prítomné.

  • Česká pošta – Balík do ruky – 119 Kč
    Česká pošta dovezie balík až k vám domov. O plánovanom doručení vás budú informovať SMS správou. Predpokladaná doba doručenia: 2 pracovné dni.
  • Kuriér DPD – 99 Kč
    Zásielková služba DPD doručuje rýchlejšie a príjemcu informuje SMS správou a e-mailom. S kuriérom sa možno telefonicky dohodnúť na zmene termínu a miesta doručenia. Predpokladaná doba doručenia: 2 pracovné dni.
  • Osobný odber cez Zásielkovňu – 49 Kč
    Vašu zásielku si môžete osobne vyzdvihnúť na jednej z viac ako 500 pobočiek po celej Českej republike.

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.