5 BIO zelených superpotravín v 1 produkte

Lepok obsahujú iba zrelé klasy obilia. Tie ale Blendea neobsahuje.

Blendeu SUPERGREENS vyrábame zo zeleného jačmeňa a mladej pšenice. Sú to svieže zelené výhonky plné živín, ktoré žiaden lepok neobsahujú.

Blendea nie je prípravok na chudnutie, určitý váhový úbytok však nie je vylúčený.

Chlorella a mäta zlepšujú zažívanie a čistia tráviacu sústavu, zelený jačmeň vám dodá dôležité vitamíny a minerály, ktorých pri chudnutí prijímate menej, rastlinná vláknina zo pšenice siatej znižuje chuť do jedla a spolu so spirulinou vám môže s kontrolou hmotnosti skutočne pomôcť.

Jedná sa o unikátnu kombináciu 5 zelených superpotravín, ktorú v žiadnom inom doplnku stravy nenájdete.

Pomer chlorelly, spiruliny, zeleného jačmeňa aj mladej pšenice sme vyvážili tak, aby ste nemuseli užívať žiadne ďalšie podobné prípravky.

Naviac má Blendea SUPERGREENS vďaka štipke mäty výnimočnú sviežu chuť a ďalšie zdravotné benefity.

Áno. Všetky suroviny pochádzajú z kvalitných zdrojov. Každý pestovateľ spĺňa prísne kritériá ekologického poľnohospodárstva.

Blendea SUPERGREENS neobsahuje žiadne zvyšky a stopy chemických postrekov, ani ťažkých kovov. Ide o čisto prírodný prípravok bez syntetických prísad.

Dbáme na prvotriednu kvalitu surovín. Náš výrobca trvale kontroluje vybraných pestovateľov, rastliny prechádzajú starostlivým laboratórnym rozborom.

Všetky testy sa pravidelne opakujú. Kvalitu surovín zaručuje aj certifikát SI-EKO Bureau Veritas.

Superpotraviny všeobecne majú svoju špecifickú trávnatú chuť, na ktorú je nutné si zvyknúť.

Do zmesi pridávame štipku sviežej mäty, ktorá chuť vylepší. Na vyladenú chuť Blendei sme obzvlášť hrdí a z ohlasov zákazníkov už vieme, že sa nám mixtúra podarila.

Neobsahuje, avšak pri spracovaní mäty môže dôjsť ku kontaktu so stopovým množstvom orechov.

Chlorella a spirulina sa sušia metódou rozprašovania. Pri tejto metóde je v jednej fáze iba na 3 sekundy teplota zvýšená na 130 – 150 ℃.

Vďaka krátkemu času procesu zostávajú zachované všetky enzýmy a výživové hodnoty surovín.

Pri sušení mladej pšenice a zeleného jačmeňa sa teplota vzduchu pohybuje v jednotlivých fázach od 40 °C – 100 °C, aj napriek tomu je zachovaná RAW kvalita, pretože vnútorná časť rastliny nepresiahne 42 °C.

Takmer pre každého. Suroviny v BIO kvalite, šetrné spracovanie a vysoká nutričná hodnota premieňajú Blendeu na univerzálnu superpotravinu pre všetkých.

Do jedálnička ju môžu zaradiť priaznivci zdravej výživy aj ľudia so zdravotnými komplikáciami, či diétnymi obmedzeniami (diabetici, celiatici, jedinci citliví na laktózu). Ocenia ju tiež vegáni, vegetariáni, vitariáni aj priaznivci paleo a RAW stravovania.

Detoxikácia organizmu sa nehodí ako pre tehotné a dojčiace ženy, tak pre deti do 3 rokov. Ojedinele sa u niektorých osôb môže objaviť alergická reakcia, v takom prípade užívanie lieku prerušte.

Tento overený dokument garantuje, že Blendea SUPERGREENS poctivo plní všetky predpísané špecifikácie na kvalitu produktu.

Certifikát vydáva oddelenie zabezpečenia kvality spoločnosti PlanetBIO d.o.o. Aby bolo všetko vždy na 100%, certifikáciu nechávame robiť pre každú šaržu a pre každú jej zložku znova.

Certifikáciu aktuálne predávanej Blendei SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášok z mladej pšenice BL 010-14, mladého jačmeňa BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a mäty piepornej 80) zo 6. novembra 2018 si môžete prezrieť v tomto dokumente (PDF, 4 MB).

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.