Spojenie rastlinných proteínov s tými najlepšími superpotravinami

Blendea SUPERPROTEIN v sebe spája výberové rastlinné proteíny a superpotraviny, ktoré podporujú organizmus pri fyzickej záťaži.

Bezlepkové a bezlaktózové proteíny z hnedej ryže a hrachu poskytnú svalom kvalitnú výživu a cenné aminokyseliny. Maca peruánska dodá energiu, MSM posilní svaly, kĺby a zvýši ohybnosť. Lucuma a yacon zmes prirodzene zľahka osladia.

Užívajte Blendeu SUPERPROTEIN pravidelne a objavíte v sebe skrytú silu.

Krabička blendea
  • Cena: 32 €
  • 500g (až 25 porcií)

Chcem SUPERPROTEIN vyskúšať

Hlavné benefity SUPERPROTEINU

  • Dodáva energiu a zlepšuje fyzický výkon
  • Podporuje regeneráciu svalov a kĺbov
  • Zvyšuje ohybnosť tela a má anti-age účinky
  • Dopomáha k hormonálnej rovnováhe
  • Posilňuje kvalitu vlasov, nechtov a pleti
  • Jedna odmerka obsahuje 15 g kvalitných proteínov

Užívanie

Krok 1

25 g SUPERPROTEINU zalejte 250 - 300 ml vody, prípadne môžete namiesto vody použiť rastlinné mlieko.

Krok 2

Zmes dôkladne premiešajte v shakeri alebo mixéri.

Krok 3

Hotovo! SUPERPROTEIN už stačí len vypiť a dopriať si jeho výnimočné účinky.

Aby Blendea SUPERPROTEIN fungovala čo najlepšie, odporúčame ju konzumovať dlhodobo. Môžete ju piť samostatne ako chutný koktejl, alebo si ju pridať do rannej kaše či do obľúbeného smoothie.

Zloženie

Ryžový proteín pre rast svalov

Ryžový proteín predstavuje bohatý zdroj bielkovín. Obsahuje antioxidanty a prospešné látky, ktoré podporujú prirodzené chudnutie. Aminokyseliny pomáhajú stavbe svalového tkaniva. Ryžový proteín je bez lepku a laktózy, a tak hravo nahradí kedysi veľmi obľúbený srvátkový proteín.

Krajina pôvodu: Čína

Hráškový proteín pre fyzickú pohodu

Hráškový proteín je bezlepkový a bezlaktózový a preto ho ocenia tak alergici, ako aj vegáni. Zásobuje telo nie len kvalitnými bielkovinami, ale taktiež cennými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi. Pôsobí priaznivo na srdce, obličky a nenafukuje.

Krajina pôvodu: Čína

Maca pre viac energie

Maca peruánska patrila do jedálničku starých andských indiánov pre svoju schopnosť zvýšiť vitalitu a fyzické zdravie. Ukrýva v sebe mix sacharidov, proteínov, aminokyselín, vlákniny, vitamínov a stopových prvkov. Zlepší vám náladu, dodá viac energie a zlepší i pamäť. Pomôže tiež pri vyrovnávaní hladiny hormónov.

Krajina pôvodu: Peru

MSM pre zdravé kĺby, vlasy, nechty a pleť

MSM je prírodne identická zlúčenina síry, ktorú tiež právom volajú „zázračný minerál“. Pomáha chrániť kĺby a svaly pri zvýšenej námahe, a zároveň pôsobí antireumaticky. Zmierňuje padanie vlasov, bojuje proti lámavosti nechtov a zlepšuje celkový stav vašej pokožky.

Krajina pôvodu: Kanada

Lucuma pre odolnejší organizmus

Lucuma sa chuťou podobá na vanilku a javorový cukor. Je doslova nabitá stopovými prvkami a vitamínmi. Má takmer 5 x viac vlákniny než ovsené vločky a nízky glykemický index, vďaka čomu je vhodná pri znižovaní hmotnosti. Navyše podporuje imunitu a spomaľuje starnutie.

Krajina pôvodu: Peru

+ malý kúsok yaconu pre sladšiu chuť