Zelená štvorka pre vaše zdravie

Blendea SUPERGREENS, ktorá kombinuje prírodnú silu 4 superpotravín, obsahuje:

Zloženie: 30% mladej pšenice; 20% spiruliny; 30% zeleného jačmeňa; 15% chlorelly; malý kúsok mäty

               

BIO mladá pšenica

pre podporu imunity

Mladá pšenica (sušený prášok) obsahuje 17 aminokyselín a množstvo proteínov. Zlepšuje trávenie, redukuje zápaly a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Zároveň zbavuje telo nečistôt, ťažkých kovov a iných toxínov.

Krajina pôvodu: Nemecko

BIO zelený jačmeň

pre dostatok energie po celý deň

Zelený jačmeň (sušený prášok) chráni ľudské tkanivo pred karcinogénmi. Prispieva ku kvalitnejšiemu spánku, pomáha pri znižovaní nadváhy a čistí pleť. Posilňuje imunitný systém a dodáva potrebnú energiu.

Krajina pôvodu: Nemecko

BIO spirulina

pre mladší a zdravší vzhľad

Spirulina má vysoký podiel rastlinných bielkovín (50 - 70 %). Zmierňuje prejavy rôznych ochorení vrátane diabetu 2. typu, alergií a ochorení srdca. V neposlednom rade spomaľuje starnutie pleti.

Krajina pôvodu: Taiwan

BIO chlorella

pre detoxikáciu tela

Chlorella je skutočný zázrak – funguje ako prírodné antibiotikum, urýchľuje proces detoxikácie, podporuje regeneráciu tkaniva a obranyschopnosť. Okrem toho všetkého odbúrava cholesterol v krvi a prispieva k zníženiu vysokého tlaku.

Krajina pôvodu: Taiwan

A malý kúsok voňavej mäty navyše

pre skvelú chuť

Nutričné informácie o prípravku Blendea

Celú etiketu si môžete stiahnuť tu.

Čo v zelenej zmesi Blendea rozhodne nenájdete

 • Lepok

  Blendea je prirodzene bezlepková. Je vhodná pre celiatikov ako aj pre tých, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov vyhýbajú lepku.

 • Chémia

  Do zmesi Blendea sa nepridávajú žiadne chemické aditíva (farbivá, konzervanty či iné syntetické prísady). Všetky rastliny sa pestujú v čistých oblastiach, bez umelých hnojív a postrekov.

 • Cukor

  Blendea má prírodnú chuť. Neobsahuje pridaný cukor, sladidlá a ani podobné dochucovadlá. Vyhovuje teda aj diabetikom, a okrem toho podporuje redukciu váhy.

 • Laktóza

  V zmesi Blendea nenájdete ani laktózu. Preto si ju pokojne môžu dopriať ľudia, trpiaci laktózovou intoleranciou či vegáni.

NOVÝ PRODUKT

BLENDEA
SUPERPROTEIN

Zaobstarajte si kvalitný zdroj rastlinných bielkovín so superpotravinami.

Zistiť viac