Affiliate program

Blendea je unikátna zmes 5 zelených superpotravín s pozitívnym vplyvom na organizmus. Používateľom dodáva prospešné látky, ktoré im pri nesprávnej životospráve chýbajú.

Pomôžte nám s predajom a zákazníkom k získaniu stratenej vitality. Ponúkame vám zárobok 20 % ceny za každé balenie Blendea SUPERGREENS, ktoré predáte.

TU se ihneď zaregistrujete do partnerského programu

Všeobecné podmienky partnerského programu Blendea.cz

  • 20 % provízia z ceny bez DPH každej uhradenej objednávky
  • platnosť cookies predĺžená na 90 dní! (provízie aj z opakujúcich sa objednávok)
  • výplata už od 500 Kč
  • okamžité vyplácanie provízie do 5 dní od doručenia faktúry
  • 200 Kč registračný bonus
  • detailné prehľady a štatistiky
  • podpora online na hello@affial.com

Chcem začať zarábať!

Registrácia do affiliate programu je veľmi jednoduchá. Vyplňte ju TU. Nájdete v nej všetky propagačné prvky. Každý z prvkov nesie unikátny kód (tracking kód), na základe ktorého vám budeme pripisovať provízie.

Musím mať živnosť alebo firmu?

Bohužiaľ áno. Vyplácanie je možné len na základe platnej faktúry (živnosť alebo firma). Vieme uhradiť aj slovenské faktúry cez slovenskú firmu.

Musím mať vybudované vlastné stránky?

Vôbec nie. Je na vás, akou formou budete Blendeu propagovať. Sociálne siete, e-mailové kampane, YouTube… Propagujte tak, ako sami najlepšie viete. (POZOR – nespamovať!)

Čo keď neviem, ako ďalej?

Nemajte strach. Manager partnerského programu má dlhoročné skúsenosti s affiliate marketingom a ihneď pomôže so všetkým, s čím budete potrebovať. Napíšte mu pokojne ihneď na hello@affial.com

Pre akú cieľovú skupinu budem Blendea propagovať?

Naše cieľovky sú najmä ženy, ale aj muži vo veku 25 – 40 so záujmom o zdravú životosprávu, dopĺňanie chýbajúcich živín, udržiavanie dobrej kondície a s nechuťou k priemyselne spracovaným polotovarom súčasnosti.

Vzájomná spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Uvítame akýkoľvek podnet pre zlepšenie. Prihláste sa ešte dnes!

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.